KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855202
nr 1485 5202
Oidentifierad konstnär. Stockholms Stadshus. Signerad Ahlgren, daterad 1934. Olja på duk, 46x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:55:31
29/8 18:50:31